بستن

- شرح روان آیین دادرسی مدنی
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 29

شرح روان آیین دادرسی مدنی

دکتر مهدی شکری

550,000 تومان 495,000 تومان

مولف: دکتر مهدی شکری

ناشر: دادستان

 خرید کتاب با تخفیف و ارسال رایگان از انتشارات کتاب آوا

مشتمل بر:

  • شرح روان آین دادرسی مدنی
  • تشریح ساده و روان مواد آیین دادرسی مدنی
  • تشریح قوانین خاص مرتبط با ایین دادرسی مدنی
  • جمع بندی مطالب به روش نموداری
خرید دانلود پیش نمایش کتاب

مشخصات کلی

نام ناشر

دادستان

نام مولف

دکتر مهدی شکری

سال انتشار

1403

نوبت انتشار

11

قطع کتاب وزیری گالینگور
تعداد صفحه

730

تیراژ

1000

شابک

9786229817810

شرح روان آیین دادرسی مدنی اثر دکتر مهدی شکری

 برای بالا بردن سطح  درک مطالب و یادگیری لازم است دانشجویان و داوطلبین آزمون های حقوقی حتماً به نکاتی فنی که توسط مولف تهیه گردیده دقت نمایند که مهمترین آنها بدین شرح بیان میشود:
1- کتاب به شکلی تألیف و طراحی شده است که هم برای دانشجویان دانشکده های حقوق و هم برای داوطلبین آزمونهای حقوقی (وکالت، قضاوت، کارشناسی ارشد، دکتری و ...) مفید باشد .
به عبارتی، خوانندگان عزیز میتوانند علاوه بر استفاده از کتاب برای گذران واحدهای دانشگاهی در آزمونهای حقوقی نیز از این کتاب برای درس آیین دادرسی مدنی استفاده نمایند.
2- مهمترین ویژگی این کتاب که تقریباً در هیچ یک از تألیفات مشابه دیده نمی شود وجود مثالهای متعدد برای مباحث ارائه شده است. به طوری که تقریباً هیچ پاراگرافی و هیچ سرفصلی بدون مثال باقی نمانده است. در این کتاب بیش از هزار مثال برای تسهیل یادگیری و آموزش و انتقال مطالب طراحی شده است. با این حال داوطلبین و دانشجویان عزیز مکلف هستند برای بالا بردن قدرت استدلال و استنباط خود علاوه بر مطالعه مثال های ذکر شده توسط مولف مثالهای دیگری را نیز خود ایجاد و نسبت به بررسی آنها اقدام نمایند.
3- نموداری بودن جمع بندی های کتاب نیز از دیگر ویژگی های آن است که با قاطعیت ادعا مینماییم در هیچ تألیفی نظیر آن را نخواهید یافت. با این حال در این بخش نیز داوطلب اگر بتواند نمودارهای تکمیلی را خود ترسیم و طراحی نماید به شکل قابل توجهی در یادگیری مطالب پیشرفت خواهد داشت.
4- در بسیاری از موارد مطالب تکمیلی و نکات اضافه در پاورقی ارائه گردیده است و به همین سبب لازم است داوطلبین عزیز پاورقیها را نیز با دقت کامل مطالعه نمایند.
5 - در تألیف و طراحی کتاب حاضر از منابع متعدد که شامل چندین جلد کتاب اصلی د ر آیین دادرسی مدنی و مقالات معتبر و پذیرفته شده در دانشکدههای حقوقی استفاده گردیده است. از سوی دیگر، مقالات متعدد خارجی در خصوص شکل و قواعد تألیف کتاب و ساده سازی کتاب ترجمه و مطالعه شده است تا از آخرین تکنیکهای کتاب نویسی روز دنیا نیز استفاده شده باشد.
6- در مواردی که دیدگاهی فاقد منبع کتابی بوده است سعی گردیده با اساتید صاحب نظر نیز مشورت شده و دیدگاه حقوقی این عزیزان منعکس شود. با این حال بیس و قالب اصلی کتاب مبتنی بر دیدگاه دکتر عبدالله شمس بوده تا از تشت آراء جلوگیری شده و داوطلبین عزیز برای آزمونهای مربوطه با اعتماد کامل به مطالعه کتاب اقدام نمایند. هیچ نظر شخصی در کتاب وجود ندارد. این احتمال وجود دارد که جملات استادان با بیانی متفاوت تر نوشته شود اما نکته ای که مخالف دیدگاه صاحب نظران باشد یقیناً در کتاب وجود ندارد

 

کلیک کنید:

مجموعه آزمون های طبقه بندی شده حقوق مدنی دوجلدی

کتاب حقوق مدنی 6 عقود معین 1/دکتر مهیدی شهیدی/انتشارات مجد

 

برای مشاهده کتب آیین دادرسی مدنی دوره بنیادین کلیک نمایید:

آیین دادرسی مدنی دوره بنیادین جلد اول

آیین دادرسی مدنی دوره بنیادین جلد دوم

آیین دادرسی مدنی دوره بنیادین جلد سوم

نظرات

captcha Refresh
یوسف حکیمی فرد
۰۰
پاسخقانون دیوان و قانون جدید شورا هم (دادگاههای صلح)هم‌اومده تو کتاب؟؟
روح الله کاظمی
۰۱

بله این کتاب ویرایش جدید هست

محصولات مشابه