بستن

فروشگاه آوابوک عمومی آزمایشگاه روسازی 1
- آزمایشگاه روسازی 1
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 0

آزمایشگاه روسازی 1

دکتر شمس نوبخت-دکتر سجاد رضائی

200,000 تومان 180,000 تومان
دسته بندی:  عمومی

ناشر: آوا

 

خرید دانلود پیش نمایش کتاب

مشخصات کلی

نام ناشر

کتاب آوا

نام مولف

دکتر شمس نوبخت-دکتر سجاد رضائی

سال انتشار

1396

نوبت انتشار

3

قطع کتاب وزیری شومیز
تعداد صفحه

254

تیراژ

1000

شابک

9786003460485

آزمایشگاه روسازی 1

آزمایشگاه روسازی یکی از دروس مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای رشتۀ مهندسی عمران گرایش راه و ترابری در مقاطع تحصیلات تکمیلی می‌باشد. این درس برای دانشجویان رشته-گرایش مذکور به منظور درک صحیح و علمیِ روسازی‌ راه‌ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در این کتاب بطورکلی به نکات فنی آزمایش‌های قیر، سنگدانه و آسفالت پرداخته خواهد شد. استانداردهای مورد استفاده در این مجموعه عبارتند از استاندارد‌های بین المللی ASTM ، AASHTO ، EN و استاندارد ملی ایران ISIRI که ملاک عمل بوده و در همین راستا سعی گردیده است، ضمن تعریف صحیح و علمی آزمایش‌های مختلف قیر، سنگدانه و آسفالت، روش‌های انجام هر آزمون بطور دقیق ارائه شود.

در تهیۀ این اثر، سه بخش کلی سنگدانه‌ها، قیر و آسفالت مورد نظر قرار گرفت و در هر بخش، آزمون‌های الزامی مورد نظر و به ویژه مندرج در آیین نامۀ روسازی ایران (نشریه شماره 234 وزارت راه و شهرسازی) که مبنای طراحی و کنترل اجرایی پروژه‌ها می باشد، ارائه شده است.

همچنین هر بخش، به فصول مختلف که هر فصل شامل یک روش استاندارد آزمون می‌باشد، تقسیم‌بندی شده و در هر فصل به ترتیب ضمن ارائه عنوان آزمون و روش استاندارد مربوطه، به عنوان یک چارچوب کلی به مقوله‌های هدف و دامنۀ کاربرد، تعاریف، خلاصۀ روش آزمون، وسایل و تجهیزات مورد نیاز و تشریح روش آزمون به انضمام تصاویر دقیق از مدرن‌ترین تجهیزات مورد استفاده در سطح منطقه‌ای و یا بین المللی ارائه گردیده است

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه