بستن

فروشگاه آوابوک فنی و مهندسی مهندسی عمران گودبرداری و سازه های نگهبان ویژه آزمون های نظام مهندسی
- گودبرداری و سازه های نگهبان ویژه آزمون های نظام مهندسی
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 0

گودبرداری و سازه های نگهبان ویژه آزمون های نظام مهندسی

دکتر حمید رضا اشرفی

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده

مشخصات کلی

نام ناشر

نوآور

نام مولف

دکتر حمید رضا اشرفی

سال انتشار

1400

نوبت انتشار

33 ویرایش دوم

قطع کتاب وزیری شومیز
تعداد صفحه

256

تیراژ

3700

شابک

9786001682834

کتاب گودبرداری و سازه های نگهبان یکی از مواد آزمون های نظام مهندسی می باشد، و جزو دروس بسیار مهم آزمون نظام مهندسی می باشد، کتاب گودبرداری و سازه‌ های نگهبان به گونه ای نوشته شده است که برای کلیه مهندسان عمران و معماری بصورت خودآموز باشد. و در عین حال جامعیت کاملی برای آزمونهای نظام مهندسی داشته و تمامی مطالب مورد نیاز در این زمینه را بخوبی پوشش دهد.

به منظور آمادگی خوانندگان محترم برای آزمون‌های نظام مهندسی و اخذ پروانه اشتغال،‌ سوالات ادوار گذشته نظام مهندسی همراه با پاسخ جامع و کاملا تشریحی نیز ارائه شده است.

در کتاب گودبرداری و سازه های نگهبان همچنین دستورالعمل اجرایی گودبرداری مصوب دفتر مقررات ملی ساختمان،‌ وزارت راه و شهرسازی آورده شده است. نکته مهم و حائز اهمیت این است که کتاب گودبرداری و سازه های نگهبان انتشارات نوآور ویرایش جدید و بروز شده کتاب اصول و مبانی گودبرداری و سازه های نگهبان وزارت راه مسکن و شهرسازی می باشد.

 

کتاب گودبرداری و سازه‌های نگهبان از جمله دروس بسیار کاربردی است که آشنایی با آن برای کلیه دست اندرکاران طراحی و نظارت و اجرای ساختمان‌ها ضروری است. متاسفانه به دلیل اینکه عموم مهندسان این درس را در دانشگاه فرا نمی‌گیرند، در حین اجرا با مشکلات زیادی روبرو می‌شوند. مؤلف کتاب دارای 33 سال سابقه تدریس دانشگاهی ، 21 سال سابقه آموزش وسیع گودبرداری به مهندسان سراسر کشور ، و نیز سال‌ها سابقه تحقیق ، تالیف ، طراحی و نظارت و اجرا در این زمینه است.

کتاب حاضر به گونه‌ای نوشته شده است که برای کلیه مهندسان عمران و معماری به صورت خودآموز باشد و در عین حال جامعیت کاملی برای آزمون‌های نظام مهندسی داشته و تمامی مطالب مورد نیاز در این زمینه را به خوبی پوشش دهد. همچنین خوانندگان با مطالعه این کتاب آگاهی بسیار خوبی در این زمینه و کلیه جوانب آن پیدا خواهند کرد. کتاب از مباحث پایه شروع شده و به تدریج سایر مباحث درس، در قالبی بسیار تفهیمی ارائه شده است.

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه