بستن

- دانشنامه حقوقی _دوره 5 جلدی
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 2

دانشنامه حقوقی _دوره 5 جلدی

دکتر محمد جعفر جعفری لنگرودی

2,500,000 تومان 2,250,000 تومان
خرید

مشخصات کلی

نام ناشر

گنج دانش

نام مولف

دکتر محمد جعفر جعفری لنگرودی

سال انتشار

1400

نوبت انتشار

3

قطع کتاب وزیری گالینگور
تعداد صفحه

3667

شابک

9786006244198

جلد اول: اصطلاحات با حروف «الف» - شامل قوانین و مقررات: قانون مدنی، آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت، قوانین و مقررات مربوط به ادله اثبات دعوی، قوانین و مقررات مربوط به اجراء اسناد رسمی، قوانین و مقررات مربوط به امور حسبی، قوانین و مقررات مربوط به ثبت املاک و اسناد، ثبت شرکت‌ها، ثبت احوال و ... به انضمام بخشنامه‌ها و آراء هیئت عمومی دیوان عالی کشور.
جلد دوم: اصطلاحات با حروف «ب» تا «ث» - شامل قوانین و مقررات: قانون مدنی، آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت، قوانین مؤجر و مستأجر، قوانین و مقررات مربوط به انبارهای عمومی، قوانین و مقررات مربوط به اجراء اسناد رسمی، قوانین پولی و بانکی، قوانین و مقررات مربوط به امور حسبی، قوانین و مقررات مربوط به ثبت املاک و اسناد، ثبت شرکت‌ها، ثبت احوال و ... به انضمام بخشنامه‌ها و آراء هیئت عمومی دیوان عالی کشور.
جلد سوم: اصطلاحات با حروف «ج» تا «د» (دعوی حجر)- شامل قوانین و مقررات: قانون مدنی، آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت، قانون حمایت خانواده، قانون کار، قانون استخدام کشوری، قوانین مؤجر و مستأجر، قوانین و مقررات مربوط به اجراء اسناد رسمی، آیین نامه قانون وکالت، قوانین و مقررات مربوط به بیمه، قوانین و مقررات مربوط به امور حسبی و ... به انضمام بخشنامه‌ها و آراء هیئت عمومی دیوان عالی کشور.
جلد چهارم: اصطلاحات با حروف «د» (دعوی حریم) تا «ف» (فهم عرفی) - شامل قوانین و مقررات: قانون مدنی، آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت و قوانین مرتبط با آن، قانون محاسبات، قوانین و مقررات مربوط به شرکت ملی نفت، قوانین و مقررات مربوط به اوقاف و ... به انضمام بخشنامه‌ها و آراء هیئت عمومی دیوان عالی کشور.
جلد پنجم: اصطلاحات با حروف «ق» تا «ی» - شامل قوانین و مقررات: قانون مدنی، آیین دادرسی مدنی، قانون تجارت و قوانین مرتبط با آن، قانون کارشناسان رسمی و مقررات مربوط به آن، قانون وکالت، قوانین و مقررات مربوط به امور حسبی، قوانین پولی و بانکی و ... به انضمام بخشنامه‌ها و آراء هیئت عمومی دیوان عالی کشور.

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه