بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آوابوک کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه آوابوک حقوق کتب دانشگاهی حقوق بین الملل تعاریف استاندارد برای روش های زنجیره تامین مالی
تعاریف استاندارد برای روش های زنجیره تامین مالی
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 0

تعاریف استاندارد برای روش های زنجیره تامین مالی

فریدون شیرازی

50,000 تومان
خرید

مشخصات کلی

نام ناشر

جنگل

نام مولف

فریدون شیرازی

قطع کتاب رحلی شومیز
شابک

978-622-238-026-7

یکی از راه‌های دستیابی به موفقیت در کسب و کار، آشنایی به زبان مشترک و استفاده از استانداردهای شناخته‌شده در زمینه‌های مرتبط می‌باشد. زمانی که یک یا گروهی از مبتکران یا اندیشمندان بخواهند ایده مناسبی را به فعالیت اقتصادی موفق تبدیل کنند، دسترسی به منابع مالی، علاوه بر پشتکار و فراهم بودن فضای مناسب کسب و کار، ضروری است. برای دسترسی به منابع مالی، اولین امکانی که به ذهن می‌رسد، استفاده از بانک‌ها است. اما بانک، تنها منبع مالی موجود نیست. استفاده از منابع دیگران، اعم از داخلی یا خارجی، یکی دیگر از راه‌های در دسترس می‌باشد. راه دیگر تأمین مالی همکاری با سرمایه‌گذاران است که می‌توانند ایده‌های سودآور را جامه عمل پوشانند. چه بسیار هستند سرمایه‌دارانی که قادر به استفاده بهینه از این موهبت نیستند بنابراین می‌توان با ایجاد همکاری بین این دو گروه و به انواع مختلف، این ایده‌ها را به اجرا درآورد. آشنایی بهتر با اصطلاحات روز جهانی، ایجاد همکاری‌ها را تسهیل می‌کند. به شرط وجود اطمینان لازم از قابلیت دسترسی به منابع مالی، آشنایی با چگونگی استفاده از زبانی واحد و اصطلاحات مربوط به آن، عاملی موثر در موفقیت خواهد بود.

«تعاریف استاندارد برای روش‌های زنجیره تأمین مالی» بر اساس چندین سند و ابتکار عالی با هدف گسترش واژگان مربوط در تأمین مالی به وجود آمده است.

انجمن جهانی زنجیره تأمین مالی از جمعی از وابسته‌های صنعتی با اعضایی در عرصه جهانی تشکیل شده تا ‌فعالیت‌های این گروه به عنوان هسته اصلی با همکاری، مساعدت و توافق جمعی همراه باشد.

‌فعالیت‌های گروه تهیه پیش‌نویس، توسط تیمی از متخصصین ارشد انجام گرفته و از راهنمایی‌های کمیته راهبردی چندگانه رسانه¬ای ‌بین‌المللی برخوردار بوده و توانسته به صورت فعال پیشنهاد‌ها و بازخوردهای بازار از جمله راه‌حل‌های فعالان زنجیره تأمین مالی و نیز استفاده‌کنندگان آن را در اختیار داشته باشد.

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه