بستن

- بایسته های پژوهش در نظام عدالت کیفری
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 0

بایسته های پژوهش در نظام عدالت کیفری

اداره کل دفتر آموزش و پژوهش سازمان قضایی نیروهای مسلح

35,000 تومان 31,500 تومان
خرید

مشخصات کلی

نام ناشر

میزان

نام مولف

اداره کل دفتر آموزش و پژوهش سازمان قضایی نیروهای مسلح

مترجم

اداره کل دفتر آموزش و پرورش سازمان قضایی نیروهای مسلح آموزش و پرورش سازمان قضایی نیروهای مسلح

قطع کتاب وزیری شومیز
شابک

978-964-511-528-7.1

 

آنچه در این مجموعه تقدیم می‌شود، گزیده‌ی مقالاتی است که حدنصاب لازم برای پذیرش در «همایش ملی پژوهش در نظام عدالت کیفری؛ را کسب کرده بودند.

در اینجا بیان چند نکته ضروری می‌نماید:

نخست آنکه در همین جا به تلاش دلسوزانه‌ی اعضای کمیته‌ی علمی و داوری همایش که با احساس مسؤولیت فراوان و رعایت بی‌طرفی و انصاف در داوری مقالات همایش بذل فرمودند و نیز به تلاشهای شبانه روزی اعضای کارگروه‌های اجرایی و اطلاع رسانی که در آماده سازی این مجموعه ما را یاری کردند، ارج می‌نهیم.

دوم آن که از عنایت و استقبال چشم گیر همه‌ی استادان، اعضای هیأت علمی، دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران ارجمندی که با نگارش و فرستادن آثار خود به این همایش، درک عمیق خود از ضرورت‌های مورد اشاره در صدر این نوشتار را نشان داده و به نوبه‌ی خود در پیمودن گام‌های مؤثر‌تر برای ارتقای نظام پژوهشی در حوزه‌ی عدالت کیفری با ما همراهی کردند، صمیمانه سپاسگزاری کرده و توفیق روز افزون همه‌ی این بزرگواران در همه‌ی عرصه‌های زندگی را از درگاه خداوند حکیم و رحیم طلب می‌کنیم.

سوم این که با توجه به محدودیت‌های موجود و ضرورت اولویت بندی در چاپ، مقالاتی که نمره‌ی بیشتری کسب کرده بودند در این مجموعه آورده شده‌اند و امکان چاپ برخی مقالات پذیرش شده برای دبیرخانه همایش فراهم نشد که بدین وسیله از همه‌ی این عزیزان عذرخواهی می‌کنیم.

 

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه