بستن

- ادبیات فارسی به زبان ساده
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 1

ادبیات فارسی به زبان ساده

هادی فرمانی شجاعت

270,000 تومان 243,000 تومان

دسته بندی:

ناشر: کتاب آوا

مولف: هادی فرمانی شجاعت

 

ادبیات فارسی به زبان ساده

  • شرح کامل درس به زبان ساده
  • ارائه نکات مورد نیاز آزمون
  • نمونه سوالات چهار گزینه ای با پاسخ تشریحی
خرید دانلود پیش نمایش کتاب

مشخصات کلی

نام ناشر

کتاب آوا

نام مولف

هادی فرمانی شجاعت

سال انتشار

1397

نوبت انتشار

1

قطع کتاب وزیری شومیز
تعداد صفحه

329

تیراژ

1000

شابک

9786003464315

کتاب ادبیات فارسی به زبان ساده

بدیهی است که داشتن اطلاعات کافی از زبان و ادبیات فارسی و همچنین رعایت دستورات زبانی و نگارش درست برای سردفتران و کلیه افراد با توجه به موقعیت شغلی مختلف امری الزامی است. از این رو می‌توان به علت گنجانده شدن زبان و ادبیات فارسی در مواد امتحانی آزمون سردفتری اسناد رسمی پی برد و آن را امری درست و طبیعی برشمرد. در کتاب حاضر سعی ما بر آن بوده  تا مباحث مهم از ادبیات فارسی، که در آزمون‌های سردفتری سنوات گذشته مورد سوال بوده‌اند را به صورت درسنامه همراه با نکات و سؤالات چهار‌گزینه‌ای بیان کنیم. همچنین در دو فصل مجزا (فصل 7 و 8) نمونه آزمون‌های ادبیات آورده شده است.

لازم به یادآوری است که بخش مهمی از سؤالات ادبیات در آزمون مربوط به درک مفهوم متون ادبی است که با خواندن متون مهم ادبی و دانستن معنای واژگان مهم و تکرار می‌توان به آسانی از عهده سؤالات آن برآمد.

و در آخر نیز با توجه به اینکه بنابر اعلام سازمان ثبت اسناد از امسال اطلاعات عمومی و هوش به مواد امتحانی آزمون سردفتری اضافه شده‌اند ضمیمه‌ای به صورت فشرده از اطلاعات عمومی و تست هوش به انتهای کتاب اضافه شده است هرچند بخشی از اطلاعات عمومی در فصل‌های قبل و در درسنامه ادبیات فارسی هم گفته شده است.

 

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه