بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه آوابوک کاملا محفوظ می باشد

  کارگاه آموزش حقوق (جلد پنجم)
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 0

کارگاه آموزش حقوق (جلد پنجم)

دکتر صحبت الله سلطانیان

65,000 تومان
خرید

مشخصات کلی

نام ناشر

میزان

نام مولف

دکتر صحبت الله سلطانیان

سال انتشار

1398

نوبت انتشار

2

قطع کتاب وزیری شومیز
شابک

978-964-511-990-2.1

 

محموعه کتاب‌های حاضر، باتوجه به قانون آیین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب کتاب اول ـ درامور مدنی و اهم مباحث قانون مدنی و تجارت و قوانین مرتبط دیگر و نیز با استفاده از نظریه‌های اساتید و حقوقدانان بزرگ، فتاوای مشهور فقها، نظریات مشورتی اداره حقوقی و آراء وحدت رویه تالیف شده است.

اولین جلد از این مجموعه شش جلدی با عنوان «کارگاه آموزش حقوق: آیین دادرسی مدنی» است. نویسنده در این جلد به بحث آیین دادرسی مدنی می‌پردازد. موضوعاتی از قبیل، اجاره، سرقفلی، حق کسب،پیشه، تجارب و اسناد تجاری در قوانین، دکترین و آراء قضایی از بحث‌هایی هستند که در جلد دوم به آنها پرداخته شده است. جلد سوم موضوعاتی همچون بیع، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی و خیارات در قوانین، دکترین و آراء قضایی را توضیح می‌دهد.

جلد چهار از این مجموعه شش جلدی موضوعاتی همانند، حواله، رهن، سقوط تعهدات، شرکت، صلح، ضمان عقدی، ضمان قهری، تصرف عدوانی، ممانعت از حق و مزاحمت در قوانین، دکترین و آراء قضایی را توصیف می‌کند. جلد پنجم، با زیر عنوان «عاریه، قرض، مضاربه، معاوضه، ودیعه، وصیت، وکالت، هبه، مطالبه وجه احکام متفرقه در قوانین، دکترین و آراء قضایی» در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. در جلد ششم از این مجموعه بحث‌های مهمی همچون، دعاوی علیه وزارتخانه‌ها، شهرداری و دولت، شناسنامه، کمیسیون‌ها، بانک‌ها، توقف و ورشکستگی و اعسار در قوانین، دکترین و آراء قضایی مطرح می‌شود.

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه