بستن

فروشگاه آوابوک حقوق کتب کاربردی سایر کتب کاربردی مجموعه قرارداد های حقوقی مهندسی جلد دوم
- مجموعه قرارداد های حقوقی مهندسی جلد دوم
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 0

مجموعه قرارداد های حقوقی مهندسی جلد دوم

زهرا زمانی و محمد حسین کارخیران

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده

مشخصات کلی

نام ناشر

آریا داد

نام مولف

زهرا زمانی و محمدحسین کارخیران

سال انتشار

1400

نوبت انتشار

5

قطع کتاب وزیری شومیز
تعداد صفحه

232

تیراژ

1000

شابک

9786009598885

خرید و فروش زمین، خرید و فروش املاک مسکونی و تجاری، مشارکت در ساخت، پیمانکاری ساخت، پیش فروش ساختمان، مدیریت پروژه

مجموعه کتاب های پیش رو با این رویکرد تالیف شده است که بتواند نکات فنی و اجرایی اولیه هر قرارداد زا در کنار بیان نکات فنی و حقوقی آن در اختیار خوانندگان قرار داده و در پایان با ارائه چند نمونه قرارداد ساده برای آشنایی خوانندگان فضایی را ایجاد نماید که هر شخص با داشتن حداقل اطلاعات لازم، بتواند قرارداد شخصی خود را تهیه و تنظیم نماید. قراردادی که ممکن است از کلیه نمونه قرارداد های موجود در بازار و فضای مجازی، بهتر و باکیفیت تر تنظیم شده باشد و حداقل در مورد شخص شما و طرف مقابلتان مفید و موثر واقع گردد.

در شروع هر موضوع قرارداد توضیحات فنی و تخصصی ضروری هر قرارداد و نکات فنی آن برای افرادی که پیش زمینه فنی اجرایی در موضوع قرارداد ندارند بیان شده و در ادامه و بنا بر ضرورت بحث، آموزه های فنی و مهندسی به متن اصلی اضافه شده است تا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر مورد استفاده قرار گیرد، در پایان هر بخش هم توضیحات فنی قرارداد و چند نمونه قرارداد متفاوت برای نونه ارائه شده است..

در ساختار کتاب تلاش شده است که ابتدا موضوع، نکات اصلی و اجرایی هر قرارداد به زبان ساده بیان شده و در صورت نیاز به توضیحات تخصصی بیشتر، درهر قسمت نیز برای آگاهی بیشتر خوانندگان توضیحاتی ارائه شده است.

در این کتاب برای توضیح بهتر و آموزش مطلوب تر در تنظیم قرارا ها، علاوه بر شرح و تفسیر مواد هر قرارداد و ارائه توضیحات و مثال های مختلف، احتمال خطرپذیری هر ماده را به وسیله رنگ های مختلف سبز، آبی، زرد، قرمز مشخص شده به نحوی که هر رنگ شاخصی برای حساسیت و دقت نظر بیشتر خواهد بود.

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه