بستن

- ضمان قهری_کمک حافظه حقوق مدنی4
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 0

ضمان قهری_کمک حافظه حقوق مدنی4

دکتر مهدی فلاح خاریکی

134,000 تومان 120,600 تومان
خرید

مشخصات کلی

نام ناشر

دوراندیشان

نام مولف

دکتر مهدی فلاح خاریکی

سال انتشار

1402

نوبت انتشار

1

قطع کتاب وزیری شومیز
تعداد صفحه

137

 

 مجموعه هشت جلدی کمک حافظه حقوق مدنی (جلد چهارم – ضمان قهری)

کتاب کمک حافظه حقوق مدنی، به عنوان یک کتاب کمک آموزشی حقوقی، بدون اینکه داعیه ای بر تالیف یک اثر مستقل داشته باشد، وامدار و مطابق با منابع اصلی حقوق مدنی است که به قلم اساتید بزرگی همچون دکتر ناصر کاتوزیان، دکتر سید حسن امامی، دکتر محمد جعفر جعفری لنگرودی، دکتر مهدی شهیدی و دکتر سید حسین صفایی نگاشته شده و عموما در دانشگاه ها و موسسات حقوقی به عنوان منابع دست اول معرفی و آموزش داده می شوند و در آزمون های حقوقی نیز موضوع طرح سوال قرار می گیرند.

البته در جمع آوری مطالب و نگارش کتاب سعی شده است که گستردگی حقوق مدنی و حجم مطالب کتب نویسندگان مذکور، سبب نشود که کتاب حاضر به ملغمه ای از اختلاف دیدگاه ها بدل شود. از اینرو، هر زمان که به ضرورت، به بیان اختلاف نظرات پرداخته شد، دیدگاه مختار در آزمون ها و یا نظر مشهور نیز ذکر شده است.

علاوه بر این، کتاب پیش رو، از شرح مباحث جدید و قوانینی که به تازگی تصویب شده اند و نیز قوانین خاص مرتبط، غافل نشده و تلاش شده است تا با ذکر آرای وحدت رویه و نظریات مشورتی مهم، بر غنای مطالب و جنبه کاربردی آن نیز افزوده شود. مضاف بر اینکه هدف عمده در کتاب حاضر، تسهیل یادگیری و تدریس حقوق مدنی همراه با سرعت، جامعیت و دقت است.

لذا سعی بر آن بوده است تا در بررسی و طرح این مباحث از نمودار ها، جدول ها، دسته بندی ها و شرح مسائل از طریق مثال ها و نمونه سوالات آزمون های گذشته، استفاده شود بی آنکه مبحثی از درس حقوق مدنی مورد غفلت واقع شده باشد.

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه