بستن

فروشگاه آوابوک حقوق کتب کاربردی قانون آیین دادرسی کیفری در نظم حقوقی کنونی
- قانون آیین دادرسی کیفری در نظم حقوقی کنونی
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 65

قانون آیین دادرسی کیفری در نظم حقوقی کنونی

سحر صالح احمدی

350,000 تومان 315,000 تومان
دسته بندی: کاربردی 

مولف: سحر صالح احمدی

ناشر: کتاب آوا

  • (تفسیری،تشریحی و انتقادی)
  • آخرین تحولات علمی و قانونی، رویه قضایی و دکترین حقوقی)
خرید دانلود پیش نمایش کتاب

مشخصات کلی

نام ناشر

کتاب آوا

نام مولف

سحر صالح احمدی

سال انتشار

1399

نوبت انتشار

2

قطع کتاب رقعی گالینگور
تعداد صفحه

1000

تیراژ

1000

شابک

9786003464209

کتاب قانون آیین دادرسی کیفری در نظم حقوقی کنونی

  • کتاب جامع و کاربردی

یکی از بهترین کتب شرح قوانین در تاریخ حقوق ایران، که به واسطه اوصاف منحصر به فرد علمی و اثر تجربه خود نویسنده به عنوان وکیل پایه یک دادگستری، مناسب ترین کتاب برای آزمونهای دکترا، وکالت، قضاوت و کارشناسی ارشد حقوق جزا و‌ جرم شناسی می‌باشد.

کتاب بسیار ارزشمند و غنی از سرکار خانم استاد سحر صالح احمدی وکیل پایه یک کانون وکلای دادگستری و‌ از مدرسین دانشگاه‌ها تحت عنوان  قانون آیین دادرسی کیفری در نظم حقوقی کنونی که با لحاظ تحولات علمی و قانونی، توسط  انتشارات کتاب آوا منتشر گردید، متضمن 2001 شرح علمی و قانونی بر  قانون آیین دادرسی کیفری مصوب 92 و اصلاحات و الحاقات بعدی است و از کیفیت علمی بسیار غنی برخوردار است. علاوه بر موارد معنونه، کتاب موصوف از حیث سطح مرغوبیت فیزیکی جلد_گالینگور، دوخت، نوع کاغذ، صفحه‌بندی حرفه‌ای و فونت به کار رفته، بسیار حرفه‌ای است و ناشر برای ارتقای سطح کتاب، از تکنولوژی روز بهره برده است. اثر مزبور از همان زمان نشر، به مانند کتب قبلی منتشره استاد محترم، با استقبال بسیار گسترده‌ای مواجه گردید. 

بسیاری از خوانندگان کتاب مزبور، از آن به عنوان یکی از بهترین کتب شرح قوانین در تاریخ حقوق ایران یاد میکنند که به واسطه اوصاف منحصربفرد علمی و اثر تجربه خود نویسنده به عنوان یک وکیل دادگستری، مناسب ترین کتاب برای آزمونهای دکترا، وکالت، قضاوت و کارشناسی ارشد حقوق جزا و‌ جرمشناسی می‌باشد و همچنین می‌تواند به قضات، وکلا، کارشناسان رسمی دادگستری، ضابطان دادگستری و کارمندان دادگستری در بالا بردن سطح کیفی ایفای وظایف قانونی و حرفه ای، کمک کند. 

 

 تعریف «آیین دادرسی کیفری»‍ 

ماده 1- «آیین دادرسی کیفری» مجموعه مقرّرات و قواعدی است که برای کشف جرم، تعقیب متهم، تحقیقات مقدماتی، میانجیگری، صلح میان طرفین، نحوه رسیدگی، صدور رأی، طرق اعتراض به آراء، اجرای آراء، تعیین وظایف و اختیارات مقامات قضایی و ضابطان دادگستری و رعایت حقوق متهم، بزه‌دیده و جامعه وضع می‌شود.

 

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه