بستن

فروشگاه آوابوک حقوق کتب کاربردی سایر کتب کاربردی مجموعه قرارداد های حقوقی مهندسی جلد پنجم
- مجموعه قرارداد های حقوقی مهندسی جلد پنجم
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 0

مجموعه قرارداد های حقوقی مهندسی جلد پنجم

زهرا زمانی و محمد حسین کارخیران

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده

مشخصات کلی

نام ناشر

آریاداد

نام مولف

زهرا زمانی و محمدحسین کارخیران

سال انتشار

1400

نوبت انتشار

5

قطع کتاب وزیری شومیز
تعداد صفحه

272

تیراژ

1000

شابک

9786009598830

داربست فلزی، جوشکاری و نبشی کاری نما، نمای آجر، نمای سنگ، نمای چوب، نمای کامپوزیت، نمای شیشه، نمای سیمان، نمای خشک، نماهای پوششی

مجموعه کتاب های پیش رو با این رویکرد تالیف شده است که بتواند نکات فنی و اجرایی اولیه هر قرارداد زا در کنار بیان نکات فنی و حقوقی آن در اختیار خوانندگان قرار داده و در پایان با ارائه چند نمونه قرارداد ساده برای آشنایی خوانندگان فضایی را ایجاد نماید که هر شخص با داشتن حداقل اطلاعات لازم، بتواند قرارداد شخصی خود را تهیه و تنظیم نماید. قراردادی که ممکن است از کلیه نمونه قرارداد های موجود در بازار و فضای مجازی، بهتر و باکیفیت تر تنظیم شده باشد و حداقل در مورد شخص شما و طرف مقابلتان مفید و موثر واقع گردد.

در شروع هر موضوع قرارداد توضیحات فنی و تخصصی ضروری هر قرارداد و نکات فنی آن برای افرادی که پیش زمینه فنی اجرایی در موضوع قرارداد ندارند بیان شده و در ادامه و بنا بر ضرورت بحث، آموزه های فنی و مهندسی به متن اصلی اضافه شده است تا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر مورد استفاده قرار گیرد، در پایان هر بخش هم توضیحات فنی قرارداد و چند نمونه قرارداد متفاوت برای نونه ارائه شده است..

در ساختار کتاب تلاش شده است که ابتدا موضوع، نکات اصلی و اجرایی هر قرارداد به زبان ساده بیان شده و در صورت نیاز به توضیحات تخصصی بیشتر، درهر قسمت نیز برای آگاهی بیشتر خوانندگان توضیحاتی ارائه شده است.

روش چینش قراردادها و روال نگاشتن آن به گونه ای است که هر عنوان قرارداد در جایگاه مناسب خود و همراه با مرحله به مرحله پیش رفت ساختمان، بررسی شده و شاید با اندکی اختلاف در شیوه های ساخت، بتوان گام به گام و با تکمیل هر مرحله از قراردادها، از نیازهای مرحله بعد اطلاع نمایند. 

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه