بستن

فروشگاه آوابوک حقوق کتب کاربردی سایر کتب کاربردی مجموعه قرارداد های حقوقی مهندسی جلد اول
- مجموعه قرارداد های حقوقی مهندسی جلد اول
  • تعداد کل امتیازات ثبت شده : 0

مجموعه قرارداد های حقوقی مهندسی جلد اول

زهرا زمانی و محمد حسین کارخیران

نا موجود موجود شد به من اطلاع بده

مشخصات کلی

نام ناشر

آریا داد

نام مولف

زهرا زمانی و محمدحسین کارخیران

سال انتشار

1400

نوبت انتشار

5

قطع کتاب وزیری شومیز
تعداد صفحه

212

تیراژ

1000

شابک

9786009598878

آموزش شیوه های قرارداد نویسی

مجموعه کتاب های پیش رو با این رویکرد تالیف شده است که بتواند نکات فنی و اجرایی اولیه هر قرارداد زا در کنار بیان نکات فنی و حقوقی آن در اختیار خوانندگان قرار داده و در پایان با ارائه چند نمونه قرارداد ساده برای آشنایی خوانندگان فضایی را ایجاد نماید که هر شخص با داشتن حداقل اطلاعات لازم، بتواند قرارداد شخصی خود را تهیه و تنظیم نماید. قراردادی که ممکن است از کلیه نمونه قرارداد های موجود در بازار و فضای مجازی، بهتر و باکیفیت تر تنظیم شده باشد و حداقل در مورد شخص شما و طرف مقابلتان مفید و موثر واقع گردد.

در شروع هر موضوع قرارداد توضیحات فنی و تخصصی ضروری هر قرارداد و نکات فنی آن برای افرادی که پیش زمینه فنی اجرایی در موضوع قرارداد ندارند بیان شده و در ادامه و بنا بر ضرورت بحث، آموزه های فنی و مهندسی به متن اصلی اضافه شده است تا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر مورد استفاده قرار گیرد، در پایان هر بخش هم توضیحات فنی قرارداد و چند نمونه قرارداد متفاوت برای نونه ارائه شده است..

در ساختار کتاب تلاش شده است که ابتدا موضوع، نکات اصلی و اجرایی هر قرارداد به زبان ساده بیان شده و در صورت نیاز به توضیحات تخصصی بیشتر، درهر قسمت نیز برای آگاهی بیشتر خوانندگان توضیحاتی ارائه شده است.

در این کتاب برای توضیح بهتر و آموزش مطلوب تر در تنظیم قرارا ها، علاوه بر شرح و تفسیر مواد هر قرارداد و ارائه توضیحات و مثال های مختلف، احتمال خطرپذیری هر ماده را به وسیله رنگ های مختلف سبز، آبی، زرد، قرمز مشخص شده به نحوی که هر رنگ شاخصی برای حساسیت و دقت نظر بیشتر خواهد بود.

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه